0
امروز : شنبه, 27 مهر 1398

با توجه به نیاز شما مشتریان گرامی با خرید یک دستگاه فول آبشن افست چهار رنگ همزان ساخت کشور آلمان موفق شده است که سفارشات شما مشتریان گرامی را با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهد که این خود افتخاری برای این مجموعه به حساب می آید .

contacts حمید لشنی
schedule
visibility 28987

سایز کارت ویزیت چون اکثراً به صورت شیت عمومی چاپ می شود تعداد زیادی از کارت ها در کنار هم چیده می شوند بنا بر این سایز اصلی کارت ویزیت افست 4/8 در 8/4 می باشد که به دلیل رعایت مارجین برش می بایست نوشته ها از هر طرف کار 3mm فاصله رعایت شود تا پس از برش از بین نرود.

contacts حمید لشنی
schedule
visibility 10902

1- دستگاه کپی پرینت ir105 مزایای این دستگاه به شرح زیر می باشد. *سریعترین دستگاه چاپ دیجیتال دنیا با سرعت 105 برگ کپی در 1 دقیقه *کیفیت چاپ 1220 دی پی آی در هراینچ *کمترین هزینه چاپ و کمترین مواد مصرفی که باعث پائین آمدن هزینه چاپ شما مشتریان گرامی میشود *قابلیت چاپ بر روی انواع کاغذ تا 400گرم *قابلت چاپ کاغذ بصورت رل

contacts حمید لشنی
schedule
visibility 33667

مرکب‌های چاپ براساس روش خشک شدن به چند دسته تقسیم می‌شوند. به طور کلی خشک شدن مرکب‌ها به دو روش فیزیکی یا شیمیایی است. در روش فیزیکی فقط مرکب جذب سطح چاپی شده و از چسبندگی می‌افتد و ظاهراً به نظر خشک می‌آید و روی سطح چاپی پایدار به نظر می‌رسد.

در روش شيميايي امكان جذب وجود ندارد؟

contacts حمید لشنی
schedule
visibility 23957
هنوز در سیستم عضو نشده اید ؟ عضو شوید

هم اکنون وارد شوید